Edukujmy się Książki Najpopularniejsze książki dla dzieci

Najpopularniejsze książki dla dzieci

Planujesz zakupić swojemu dziecko zestaw książek? Chciałbyś, żeby poza walorem rozrywkowym spełniały one także walor edukacyjny? Nie masz jednak pojęcia, jakie książki dla dzieci są obecnie na topie? Chcesz kupić coś sprawdzonego i polecanego? Jeżeli tak, to trafiłeś doskonale- ten tekst jest stworzony właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Popularne i sprawdzone książki dla dzieci

Książki są wspaniałym podarunkiem dla każdego dziecka. Nie od dzisiaj wiadomo, że znacząco rozwijają wyobraźnie, poszerzają zasób słów oraz zwiększają umiejętności lingwistyczne. Dlatego też, każdy rodzic powinien regularnie zachęcać swoje dziecko do systematycznej lektury ciekawych i inspirujących tytułów. Większość dorosłych nie ma jednak pojęcia jakie książki zakupić. Prezentujemy, więc listę dobrych i sprawdzonych przez bardzo wielu młodych czytelników tytułów książek dla dzieci: „Tam, gdzie żyją dzikie stwory”- Maurice Sendak, „Mały Książę”- Antoine de Saint Exupery, „Baśnie”- Hans Christian Andersen,  „Opowieści z Narnii – Lew, Czarownica i stara szafa”- Clive Staples Lewis, „Alicja w Krainie Czarów”- Lewis Carroll, „Kubuś Puchatek”- Alan Alexander Milne, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”- Joanne Kathleen Rowling oraz „Tajemniczy ogród”- Frances Hodgson Burnett. Jeżeli zdecydujesz się na zakup, którejś z tych książek, to możesz być pewny, że Twoje dziecko będzie na pewno zachwycone. Najlepszym miejscem na zakup książek w atrakcyjnych cenach są oczywiście księgarnie internetowe.

Książki dla dzieci dostępne w ofercie Księgarnia.PWN.pl.