Czołowy siatkarz



Siatkarze to jedni z najbardziej utytułowanych sportowców w Polsce i już od kilkudziesięciu lat mówi się u nas o wielu złotych generacjach, które napawają kibiców wielką dumą. Od końcówki lat 90 jesteśmy w światowej czołówce i praktycznie co dwa lata zdobywamy jakieś medale największych imprez. Kiedy jedni wielcy zawodnicy odchodzą, na ich miejsce mamy już kilkunastu następnych juniorów, którzy potrafią załatać dziurę po nieobecnych i w świetny sposób wkomponować się w skład drużyny. 

Wspaniały siatkarz 

Książka o siatkarzu Łukaszu Kadziewiczu to dla prawdziwych i oddanych fanów siatkówki pozycja obowiązkowa do przeczytania. Był to wspaniały siatkarz, który grał na pozycji środkowego atakującego i dał reprezentacji Polski dużo dobrego. Sportowiec opowiada w książce o nim na temat ciężkich chwil, które zdarzały się gdzieś w cieniu jego kariery, a także o bardzo fajnych chwilach i plusach bycia znaną osobą. Tego typu książki mogą być świetną inspiracją dla młodych osób, które nie do końca potrafią się sprecyzować i nie wiedzą na jakie pułapki warto uważać. 

Wydawanie książek

Wydawanie książek jest na przełomie ostatnich lat bardzo popularne wśród sportowców i chcą oni po zakończonej karierze podzielić się wieloma świetnymi anegdotami i historiami, które zdążyły im się przydarzyć na przełomie całej kariery. Książka o siatkarzu Łukaszu Kadziewiczu potrafi rozbawić do łez, ale w wielu momentach trzyma w napięciu i wyciska również łzy z powodu dużego wzruszenia, co czyni ją bardzo ciekawą.

Więcej o Łukaszu Kadziewiczu możesz dowiedzieć się z jego biografii Kadziu Siatkówka & rock’n’roll dostępnej na Literia.pl lub poświęconej mu karcie na Wikipedii