Edukujmy się Książki Wydawnictwo WNT – oferta

Wydawnictwo WNT – ofertaWydawnictwo WNT inaczej Wydawnictwa Naukowo-Techniczne powstało w 1949 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie. Obecnie wydawnictwo zostało wcielone do Wydawnictwa Naukowego PWN.

Wydawnictwo ukierunkowane na przedmioty ścisłe

Jak sama nazwa wskazuje wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu książek o charakterze technicznym, skupiając się na dziedzinach takich jak: matematyka, fizyka, mechanika, przemysł itp. W swojej ofercie WNT posiada także wiele podręczników zarówno akademickich, jak i do szkół podstawowych oraz średnich czy encyklopedii.

Lider wśród tematyki technicznej

Wydawnictwo WNT jest polskim liderem w temacie zagadnień technicznych i posiada naprawdę bogaty asortyment książek dotyczących różnorodnych treści z tej dziedziny. Obecnie bardzo wiele publikacji WNT skupia się wokół technologii, elektroniki oraz komputerów. Każdy, kto chociaż w minimalnym stopniu zainteresowany jest tego typu publikacjami zdecydowanie powinien zapoznać się z ofertą prezentowaną przez WNT.

Zagadnienia techniczne dla początkujących i profesjonalistów

Wśród książek sygnowanych logiem Wydawnictwa Naukowo-Technicznego znajdują się zarówno zaawansowane pozycje przeznaczone dla profesjonalistów, jak i książki przeznaczone dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zagadnieniami technicznymi, tak że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydawnictwa Księgarnia.PWN.pl.