Edukujmy się Książki Książka Don Stanislao – gdzie ją kupić?

Książka Don Stanislao – gdzie ją kupić?

0 Comment 13:10

don stanislao

Kardynał Stanisław Dziwisz wiernie służył papieżowi Janowi Pawłowi II przez długie lata. Na rynku wydawniczym znajdziemy pozycję książkową Don Stanislao, która przybliża nieco życie i posługi kardynała. To bardzo dobra propozycja dla każdego, kto interesuje się religią i jest chrześcijaninem. Taką książkę możemy podarować bliskiej osobie w prezencie, z okazji ważnej uroczystości, urodzin lub imienin. Gdzie zakupimy literaturę tego typu? O czym pamiętać podczas wyboru? O czym opowiada książka Don Stanislao?

Don Stanislao

don stanislao

Książka opowiada nie tylko o życiu kardynała, lecz także o tym, jak jest on postrzegany przez innych. Rozmówcy Marcina Gutowskiego wskazują, że kapłan mógł wyrządzać także złe rzeczy. Autorem jest wspomniany już Gutowski, który stał się sławny dzięki dokumentalnemu filmowi Don Stanislao. Przedstawia w nim szokujące wyniki własnego śledztwa. Nie zapominajmy o problemach Kościoła na całym świecie. Każdy kto chce poznać nieco inne oblicze kardynała, powinien przeczytać tę książkę, czy też obejrzeć film. Tak naprawdę jedynie Dziwisz wie, jak było w rzeczywistości i jakie ma grzechy na sumieniu.

Gdzie dokonać zakupu książki Don Stanislao?

Plusem jest fakt, że książkę zakupimy z łatwością w internetowej księgarni. Księgarnie online przez cały czas przeżywają oblężenie czytelników. Znajdziemy tutaj też szereg innych pozycji, zgodnych a naszymi oczekiwaniami. Tak szeroki wybór daje wiele możliwości. Bez wychodzenia z domu znajdziemy tutaj wszelkie pozycje książkowe, doskonale znane na świecie.