Edukujmy się Pomoce edukacyjne Edukacja z elementem rywalizacji – Milionerzy gra

Edukacja z elementem rywalizacji – Milionerzy gra

0 Comment 15:17

milionerzy gra

Gry planszowe to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Sprawdzają się idealnie podczas rodzinnych spotkań i domówek, gdzie stanowią idealny sposób na rozluźnienie gości. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie rozrywki i świetnej zabawy w niezobowiązującej atmosferze. Wartością dodaną gier planszowych jest możliwość zdobycia wiedzy w przypadku takich pozycji jak Milionerzy.

Gra edukacyjna, czyli doskonały sposób na przemycanie wiedzy

milionerzy gra

Bardzo częstym problemem rodziców jest znalezienie odpowiednich metod nauczania, które sprawdziłyby się w procesie przyswajania wiedzy przez ich dzieci. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, nieskutecznych i topornych metod są Milionerzy z rewolucja.co.uk. Gra jest oparta o zasady popularnego teleturnieju, a wszystkie zawarte w niej pytania pochodzą właśnie z tego show. Celem graczy jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na 12 wylosowanych pytań. Szczęśliwiec, któremu się uda zostanie milionerem. Gra jest przeznaczona dla 2-4 graczy (lub drużyn) w wieku powyżej 12 roku życia. Pytania dotyczą różnych aspektów kultury, nauki i życia społecznego. Rozrywka ta będzie więc idealnym sposobem na spędzenie popołudnia z bliskimi, a przy okazji da możliwość przemycenia wiedzy w bardzo przystępnej formie.

Sposób na przełamanie lodów

Nic nie rozluźnia atmosfery w towarzystwie lepiej niż zdrowe współzawodnictwo. Gry planszowe porywają do zabawy nawet najbardziej zatwardziałych zwolenników nudnych wieczorów na kanapie przed telewizorem. Nie ma co się oszukiwać – każdy z nas lubi rywalizację. Perspektywa wygranej niesie za sobą moc ekscytacji, której trudno sobie odmówić. Domówki (i inne okoliczności towarzyskie) powinny obfitować w rozrywki takie, jak Milionerzy. Gra wyzwala w uczestnikach rządzę wygranej i pozwala im na chwilę zapomnieć o problemach doczesnego życia.