Kolejna intryga u H.Cobena


książka zaginiona H. Coben

H. Coben to pisarz, którego powieści cieszą się ogromną sławą i uznaniem na całym świecie. Jk nikt inny potrafi stworzyć kryminał, który już od pierwszych stron tak bardzo wciąga czytelnika, a kolejne strony wzbudzają w nim wiele skrajnych emocji. 

Książka Zaginiona H. Coben

To kolejny, świetny przykład na to, że H. Coben szybko rozbudza miłość do literatury w naszym społeczeństwie. W tej pozycji również zastosował niesamowite zwroty akcji, które sprawiają, że kolejne kartki powieści uciekają czytelnikowi w mgnieniu oka. Coben zachwyca w tej pozycji prostym językiem, świetnymi bohaterami oraz bardzo ciekawą fabułą, która jest tajemnicza i oryginalna. 

książka zaginiona H. Coben

Kolejny bestseller 

Książka Zaginiona H. Coben to powieść bardzo dynamiczna i żywa. Zdecydowanie nie można się przy niej nudzić. Dodatkowo, Coben bardzo skrupulatnie wplata zabawne, a czasem historyczne wątki, co dodatkowo cieszy wielu czytelników i fanów jego twórczości. Zaginiona zaczyna się bardzo tajemniczo i prowokacyjnie. Dawna kochanka dzwoni do swojego partnera i prosi, by ten przyjechał do Paryża. Jak się okazuje skrywa ona pewną tajemnicę, która na zawsze zmienia losy nie tylko tej dwójki ale i całego świata. Z kolejnymi stronami, czytelnik jeszcze bardziej zagłębia się w tą historię, chcąc jak najszybciej znaleźć rozwiązania, które pomogą bohaterom poradzić sobie z sytuacją, w której się znaleźli. Jeżeli nie mamy pomysłu na nadchodzący weekend – ta pozycja jest zdecydowanie numerem jeden i warto po nią sięgnąć jak najszybciej.