Edukujmy się Książki Co wyróżnia książki Kicia Kocia?

Co wyróżnia książki Kicia Kocia?


Książka Kicia Kocia

Wielu rodziców nie ma pojęcia, jakie książki warto wybrać dla swojego malucha. Wybór jest ogromny, jednak nie wszystkie tytuły są godne zainteresowania. Decyzji lepiej nie podejmować „w ciemno”, gdyż może okazać się, że pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Recenzje czytelników z pewnością będą stanowić spore wsparcie podczas podejmowania decyzji zakupowej. Pod lupę warto wziąć serię bajeczek Kicia Kocia.

Prosty i zrozumiały język

Książki Kicia Kocia to dzieło polskiej autorki. Są one dedykowane kilkuletnim maluchom, które dopiero uczą się, jak funkcjonuje otaczający ich świat. Sporym atutem jest prosty, a zarazem zrozumiały język. Nie trzeba obawiać się, że szkrab będzie miał problem z przyswojeniem nowych treści. Pozytywne opinie rodziców stanowią najlepsze potwierdzenie, że seria Kicia Kocia jest warta zainteresowania. Jedna książeczka to koszt kilku złotych, a więc każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Nie trzeba obawiać się zbyt wygórowanych kosztów.

Ciekawa oprawa graficzna

Książki Kicia Kocia intrygują już na pierwszy rzut oka. Posiadają one oryginalną oprawę graficzną, która pobudza wyobraźnię czytelnika. Nawet dziecko, które nie potrafi jeszcze samodzielnie czytać, będzie miało ochotę przekręcać kartki. Atutem jest fakt, że wszystkie tytuły z tej serii są ze sobą spójne pod względem wizualnym. Jedno jest pewne – warto zebrać całą kolekcję, która składa się z kilkudziesięciu bajeczek! Ci, którzy chcą zaoszczędzić gotówkę powinni rozważyć zakup pakietu w sklepie internetowym.

Inspirujące historie

Seria Kicia Kocia nie tylko bawi, ale również uczy. W książeczkach przedstawiane są codzienne sytuacje, dzięki czemu maluch może dowiedzieć się m.in.:
– jak postępować podczas burzy,
– jak wygląda nauka gry na instrumencie,
– jak przygotować się do wizyty u lekarza.
Główna bohaterka boryka się również z wieloma problemami. Na ratunek przychodzą jej oddani przyjaciele. Wspólne czytanie z rodzicem sprawi, że smyk nabierze właściwych nawyków, a taka forma spędzania wolnego czasu stanie się powszechna.